Gileba: Eerste hulp voor je website
v1.0.1

Gileba heeft een nieuwe versie van Tablemaker uitgebracht, de module voor Joomla!™ die gebruikers in staat stelt om eenvoudig de inhoud van een CSV-bestand op een Joomla website te tonen.

Het gaat om een kleine update die enkele verbeteringen aan zowel het gebruik van de module als de interne code met zich meebrengt.

Wat is er nieuw?

  • Een optie toegevoegd om de tekstkleur van de active pagina bij een gepagineerde tabel in te stellen (tot nu kon je enkel de achtergrondkleur instellen).
  • Het veld waar je het minimum aantal karakters kon instellen om een zoekopdracht in de tabel uit te voeren, is nu verplaatst nà de optie om de zoekfunctie te activeren. Het veld zal enkel zichtbaar zijn als de zoekfunctie geactiveerd is.
  • Alle ID-attributen bevatten nu de ID van de module zodat ze altijd uniek zijn mocht een pagina meerdere modules bevatten. Hierdoor werken zowel de zoekfunctie als de paginatie correct in dat geval. Controleer je custom CSS voor het gebruik van het ID-attribuut voor de opmaak (dit wordt sowieso afgeraden). Elk ID is nu immers uniek in de DOM, zoals is gedefinieerd.
  • Het CSS ID-attribute 'csvtable' wordt enkel nog ingesteld als de zoekfunctie of de paginatie is geactvieerd.
  • Het attribuut "version" toegevoegd aan het manifest-bestand van de module.

Download

De nieuwste versie is voor geregistreerde gebruikers van de software beschikbaar via hun account.

Betalende gebruikers hebben het gemak om de nieuwste versie automatisch te kunnen installeren via het extensiebeheer van de geregistreerde website.